Na początku lipca swoje wesele mieli Karolina i Waldek. Przygotowania nowożeńców odbyły się w domu rodzinnym Panny Młodej. Podczas przygotowań w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im najbliżsi. Młoda Para ślubowała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w Bazylice pw. Matki Bożej Pocieszenia i Świętego Stanisława Biskupa w Szamotułach.

Po zakończonej ceremonii zaślubin nadszedł czas na zabawę weselną. Para Młoda oraz zaproszeni goście udali się do Białokosza. Pałac w Białokoszu znajduję się na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, który charakteryzuje się wysokimi walorami przyrodniczymi nadwarciańskiego obrzeża Puszczy Noteckiej i polodowcowego krajobrazu z ponad setką jezior w okolicy.

Między wspaniałą zabawą a weselem u Karoliny i Waldka, pogoda w tym dniu pozwoliła gościom na spacery po pięknym terenie należącym do Pałacu w Białokoszu.

Po kilku dniach od wesela umówiliśmy się na sesję plenerową. Tym razem postanowiliśmy wybrać się do parku, który przynależy do Pałacu w Obrzycku.

Efekty możecie zobaczyć poniżej.